top of page
231207_P-page_UX3000_SP_B_11.png
211021_P-page_WHP02G_CO_TH_400x.jpg

WHP02 for Gaming

Dane techniczne:

Rodzaj transmisji: Bluetooth 5.0
Pasmo przenoszenia: 20Hz~20KHz

Obsługiwane kodeki: SBC

Obsługiwane profile audio: A2DP, AVRCP, HSP, HFP

Czas odtwarzania muzyki:
do 27 godz. (z wyłączonym światłem logo)

do 17 godz. (z włączonym światłem logo)

do 6 godz. (z włączonym trybem niskotonowym i światłem logo)
Czas ładowania: 3,5 godz.
Pojemność baterii: 1000 mAh    

WHP02 for Gaming to pierwsze bezprzewodowe słuchawki gamingowe marki ag. Posiadają wszystkie walory słuchawek gamingowych, dodatkowo pozwalają cieszyć się oglądaniem filmów i słuchaniem muzyki.

Słuchawki wyposażone są w 2 tryby: „Tryb głośnika niskotonowego”, w którym usłyszymy imponujący bas i poczujemy wibracje, jak byśmy cieszyli się światem gry w kinie, oraz „Tryb wyraźny”, w którym szczegółowe dźwięki i głosy w grze są wyraźne i łatwe do usłyszenia. Wyboru trybu dokonujemy w zależności od sposobu użytkowania - czy to jest granie w gry, czy oglądanie filmów lub słuchanie muzyki. 

 

W zestawie znajduje się zdejmowany mikrofon na wysięgniku z przełącznikiem wyciszania.

Mikrofon na wysięgniku może wyraźnie nagrywać Twój głos i jest mniej podatny na hałas otoczenia, świetnie sprawdzi się podczas gier lub konferencji internetowych. 

Oprócz łączenia się z urządzeniami takimi jak smartfony przez Bluetooth, możliwa jest komunikacja bezprzewodowa 2,4 GHz o niskim wskaźniku opóźnień za pomocą dołączonego dedykowanego nadajnika. Ponieważ opóźnienia są jeszcze mniejsze niż w przypadku połączenia Bluetooth, połączenie to będzie bardzo pomocne podczas gier lub oglądania filmów.


WHP02 to słuchawki nie tylko do gier ale również do codziennego użytku. 

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE

Dostrajanie koordynowane przez Final

Jakość dźwięku jest całkowicie nadzorowania przez Final. Duży nacisk położono na charakterystykę akustyczną głośniczka, dzięki czemu zmęczenie generowane przez Bluetooth zostaje wyeliminowane i uzyskujemy czysty dźwięk z bogatą sceną dźwiękową.

lighter-26.jpeg

Obsługują komunikację bezprzewodową 2,4 GHz o niskim opóźnieniu

Komunikacja bezprzewodowa 2,4 GHz z niskim opóźnieniem jest możliwa dzięki dołączonemu nadajnikowi. Możesz wygodnie cieszyć się grą lub filmem przy minimalnych opóźnieniach. 

lighter-31.jpeg

Po 4 dynamiczne przetworniki z lewej i prawej strony

Dzięki 4 dynamicznym przetwornikom po lewej i prawej stronie delektujemy się czystym dźwiękiem i szeroką sceną dźwiękową.

Tryb niskotonowy i tryb wyraźny

Słuchawki są wyposażone w nowe funkcje: „tryb niskotonowy” i „tryb wyraźny”. Możliwe jest przełączanie między „trybem niskotonowym”, w którym można cieszyć się mocnym basem, jakby się znajdowało w kinie, a „trybem wyraźnym”, który zadba o niezmącone klarowne dźwięki.

lighter-23.jpeg

Odłączany mikrofon na wysięgniku

Słuchawki wyposażone są w odczepiany mikrofon na wysięgniku z przyciskiem wyciszania. Hałas otoczenia jest wyeliminowany i możliwe jest wygodne prowadzenie rozmów.

lighter-25.jpeg

Matowe wykończenie odporne na odciski palców

Matowe wykończenie odporne na odciski palców

Powierzchnia obudowy ma matowe wykończenie, dzięki czemu trudno przylega do niej jakikolwiek brud i nie znać odcisków palców.

lighter-24.jpeg

Wyłączanie/włączanie światła logo

W części obudowy z logo znajduje się dioda LED, którą można włączyć lub wyłączyć w zależności od preferencji.

WHP02 AG.jpeg

Możliwość użycia przewodu

Jeśli bateria się wyczerpie można przejść na połączenie przewodowe. Po podłączeniu do dołączonego kabla korzystamy ze słuchawek jak z przewodowych. 

lighter-28.jpeg

Składane do kompaktowych rozmiarów

Pałąk słuchawek można złożyć w celu kompaktowego przechowywania, dzięki czemu słuchawki są wygodne do przenoszenia.

lighter-29.jpeg
Akcesoria

Dedykowany nadajnik, adapter USB (USB-C na USB-A), mikrofon na wysięgniku, kabel do ładowania USB typu C, przewodowy kabel połączeniowy 3,5 mm

lighter-27.jpeg

Sposób użycia

Sprawdź oznaczenie L (lewa)/R (prawa) po wewnętrznej stronie słuchawek pod padami i załóż je tak, aby uszy całkowicie pasowały do ​​nauszników. Upewnij się, że nie ma żadnych szczelin, ponieważ może to spowodować wyciek dźwięku lub niewystarczające basy.

bottom of page