top of page
231207_P-page_UX3000_SP_B_11.png
final-evangelion-rei.png
final logo_edited.png

EVANGELION x final

Dane techniczne:

Słuchawki TWS
Kod produktu: FI-EVATW(00),(01),(02),(06),(NV)
Rodzaj transmisji: Bluetooth 5.0
Mikroprocesor: Qualcomm®QCC3020
Pasmo przenoszenia: 20Hz-20KHz
Obsługiwane kodeki: SBC, AAC, Qualcomm aptX audio
Wodoodporność: IPX4
Czas odtwarzania muzyki:
6 godz. (z aptX) 9 godz. (z SBC/AAC)  
Czas ładowania: 2 godz.
Pojemność baterii: słuchawki 50mAh etui 950mAh

EVA2020 x final
TWS, przetwornik dynamiczny

Eva2020 x Final to słuchawki powstałe przy współpracy Ewangelionu i Final.

Oryginalny design słuchawek  bezprzewodowych Eva2020 x Final opiera się na tematyce humanoidalnych biorobotów evangelionów. Słuchawki, etui i opakowanie są wzorowane na wyglądzie robotów, a nawigacja dźwiękowa jest poprowadzona przez głos operatora z centrali planu filmowego, dzięki czemu w pełni możemy poczuć klimat tego świata.

Słuchawki charakteryzują się oryginalnym wyglądem opartym na modelach evangelionów. 

Wzorem są trzy biomechaniczne roboty: jednostka 01 (Shogoki), jednostka 02 (Nigoki), Mark 0.6 oraz NERV i REI. 

Nie tylko wygląd słuchawek i etui ale także pudełko jest wzorowane na kształcie fali pokazującej poziom synchronizacji robotów z ludźmi. Do świata evangelionów przybliża nas również oryginalna nawigacja głosowa w wykonaniu operatora centrali Nerv Maya Ibuki (głos: Nagasawa Niki).
Model NERV - Dowódca bojowy MISAKI KATSURAGI (głos: Kotono Mitsuishi)
Model REI (00) to REI AYANAMI

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE

Oryginalny design oparty na biomechanicznych robotach evangelion

Motywem słuchawek są evangeliony: jednostka 0.1, jednostka 0.2 oraz Mark 0.6, Nerv i Rei.

Modele słuchawek są zaprojektowane i stworzone zupełnie na nowo z kolorystyką każdej maszyny po to, aby jak najlepiej odwzorować evangeliony. Na każdej słuchawce oraz etui widnieje numeracja poszczególnych modeli.

evangerion rei.jpg

Opakowania z motywem fali pokazującej poziom synchronizacji

Oryginalny wygląd opakowań jest kolorystycznie wzorowany na biomechanicznych robotach evangelion - jednostce 0.1, jednostce 0.2 i Mark. 06, Nerv i Rei. Na opakowaniach znajduje się motyw numeracji robotów oraz fali wskazującej poziom ich synchronizacji z człowiekiem.

lighter-9.jpeg

Oryginalna nawigacja głosowa

Oryginalna nawigacja głosowa w wykonaniu operatora centrali NERV Maya Ibuki (obsada głosowa: Nagasawa Miki ), Misato Katsuragi (obsada głosowa: Kotono Mitsuishi / Typ NERV), Rei Ayanami (obsada głosowa: Megumi Hayashibara / Typ REI).

Nawigacja głosowa prowadzona jest przez Maya Ibuki (głos podkłada Nagasawa Miki) w 2 językach: japońskim i angielskim do wyboru.

​W słuchawkach REI tylko w jęz. japońskim.

type rei eva x final.png

Perfekcyjne dopracowanie wszystkich elementów

Jako producent i pomysłodawca słuchawek mogący pochwalić się dużym doświadczeniem, nie zajmujemy się tylko oprawą wizualną słuchawek ale ma dla nas przede wszystkim znaczenie budowa techniczna wewnętrznej struktury. Równie ważna jest precyzja wykonania i łączenia elementów wchodzących w skład przetwornika. Tym razem zastosowaliśmy przetwornik dynamiczny o małej średnicy, który charakteryzuje się wyjątkową dokładnością wykonania w swojej klasie.

Przekrój słuchawek.png
EVA Części przetwornika.png

Klarowny wokal o dużej rozdzielczości oraz imponujący i głęboki bas

Zazwyczaj jakość dźwiękowa słuchawek bezprzewodowych w dużej mierze zależy od korektora audio (equalizera), w szczególności dźwięki powstające w paśmie wysokich tonów, które mogą być przyczyną zmęczenia podczas odsłuchów. Aby temu zapobiec stosuje się metodę nadmiernego wyeksponowania dźwięków niskich częstotliwości lecz mamy wtedy do czynienia z produktem, któremu brakuje równowagi. W naszej firmie dążyliśmy do uzyskania satysfakcjonującego dźwięku niezależnie od korektora, bazującna akustycznych właściwościach przetwornika i wybraliśmy sposób tylko minimalnej poprawy przez korektor wysokich tonów, które sprawiają problemy przy połączeniu przez bluetooth. Dzięki takiemu podejściu udało sięz sukcesem zaprezentować zarówno szczegółowe wysokie tony z klarownym wokalem, jak i głębokie i imponujące niskie tony.

lighter-10.jpeg

Wysoki komfort noszenia

Słuchawki wyposażone są w na nowo zaprojektowane tipsy w 5 rozmiarach. W klasycznych tipsach często pojawia się problem zbyt dużego ucisku wnętrza ucha z powodu nieodpowiedniego kształtu co generuje znużenie po dłuższym czasie użytkowania. Nasze tipsy typu E true wireless są zaprojektowane tak, że nie uciskają tylko delikatnie leżą w uchu i nie nie powodują poczucie ciała obcego w uchu. Zminimalizowaliśmy odczucie włożenia czegoś do ucha i dzięki temu udało nam się uzyskać wyjątkową wygodę noszenia. Wewnętrzna część tipsów ma inny kolor (naprzemian jasno lub ciemno szary) do łatwiejszego rozróżnienia rozmiarów. Rozmiary to: SS/S/M/L/LL.

Maksymalny czas pracy to 63 godz.

Maksymalny czas odtwarzania muzyki przy jednym naładowaniu to 9 godz.

Z podładowywaniem w etui ładującym to 63 godz. 

970_ext_08_6.jpg

Obsługuje kodek aptX™ dla osiągnięcia wysokiej jakości dźwięku oraz szybkości przekazu

Słuchawki są kompatybilne z szeroką gamą urządzeń iPhone i Android oraz bardzo łatwe do sparowania. Oprócz kodeków SBC i AAC obsługują również wysokiej jakości kodek aptX™.

970_ext_08_7.jpg
Akcesoria

Etui

Tipsy true wireless w 5 rozmiarach

Przewód do ładowania USB

970_ext_25_0.jpg

Sposób zakładania

Proszę sprawdzić oznakowanie wewnątrz słuchawek L (lewa) i P (prawa). Słuchawkę należy przytrzymać i lekko ją przekręcając włożyć do ucha. Jakość dźwięku zmienia się w zależności od ułożenia słuchawki w uchu, najlepiej jest więc dopasowywać słuchawki podczas słuchania. Jeśli czujesz, że brakuje Ci basów, najprawdopodobniej należy wybrać tipsy innych rozmiarów. Jeślimasz małe uszy i mały rozmiar gumek nie rozwiązuje problemu, skuteczne może okazać się wypróbowanie większego. 


* Zazwyczaj prawe ucho nieznacznie różni się od lewego - rozmiar tipsów i ułożenie słuchawek może się różnić. 

970_ext_27_0.jpg
Sposób użycia

* Włączanie słuchawek ON

Wyjmujemy słuchawki z etui / naciskamy jednokrotnie przycisk MFB

* Wyłączanie słuchawek OFF

Naciskamy przycisk MFB przez około 3 sekundy aż dwukrotnie usłyszymy dźwięk sygnalizujący / odkładamy słuchawki do naładowanego etui

Sposób pracy przycisku MFB

Parowanie słuchawek (w przypadku użycia po raz pierwszy)

1. Po wyjęciu prawej i lewej słuchawki, automatycznie rozpoczyna się proces parowania (lampka LED po lewej stronie zmienia barwę z pomarańczowej na białą) 

2. Włączamy funkcję bluetooth w smartfonie, na ekranie pojawi się EVATW01_L i to należy wybrać

3. Na ekranie może pojawić się informacja dotycząca parowania drugiej słuchawki- należy nacisnąć ok (może to inaczej odbywać się na różnych smartfonach)

4. W momencie kiedy na ekranie pojawi się poniższy komunikat parowanie jest zakończone:

bottom of page