top of page
231207_P-page_UX3000_SP_B_11.png
final UX3000
final logo_edited.png

UX 3000
Dane techniczne

Kod produktu: FI-UX3DPL
Rodzaj transmisji: Bluetooth 5.0
Mikroprocesor: Qualcomm®QCC3008
Pasmo przenoszenia: 20Hz-20KHz
Obsługiwane kodeki: SBC, AAC, aptX, aptXLL
Obsługiwane profile audio: HFP, HSP, A2DP, AVRCP 
Czas odtwarzania muzyki:

ANC on: 25 godz.

 ANC off: 35 godz.
Czas ładowania: 2,5 godz

Pojemność baterii:700 mAh

Pierwsze bezprzewodowe słuchawki nauszne marki Final z aktywną redukcją szumów ANC.Opracowane kompleksowo przez ekspertów audio pod kątem najlepszej jakości dźwięku. 

UX3000 to pierwsze bezprzewodowe słuchawki nauszne z aktywną redukcją szumów ANC.

Dostępne na rynku słuchawki wyposażone w funkcję redukcji szumów zazwyczaj emitują specjalny dźwięk elektroniczny z przetwornika (głośnika) w rytm odtwarzanej muzyki lub głosu, który ma eliminować hałas zewnętrzny. Niestety ma to niekorzystny wpływ na jakość dźwięku. Aby temu zaradzić większość produktów jest wyposażona w korektor programowy, który wzmacnia niskie częstotliwości. To rozwiązanie ma jednak niekorzystny wpływ na jakość dźwięku, którego ogólna charakterystyka staje się nienaturalna.

W przeciwieństwie do takich projektów, w słuchawkach UX3000 udoskonalono właściwości akustyczne samego przetwornika. UX3000 jest wyposażony w całkowicie nowy przetwornik, który wymaga tylko niewielkiej korekcji wysokich częstotliwości. Ten model premium zapewnia doskonałą wydajność redukcji szumów i zapewnia najwyższą jakość dźwięku docenianą przez znawców. 

 

Z funkcji redukcji szumów można korzystać nawet wtedy gdy nie słuchamy muzyki. Włączając tę funkcję w dowolnym momencie, słuchawki stają się dźwiękoszczelnymi nausznikami, co w połączeniu z funkcją mikrofonu daje możliwości wykonywania wygodnych połączeń. 

Oprócz SBC i AAC, słuchawki UX3000 obsługują aptX™ Low Latency, kodek o niskim opóźnieniu, który zapewnia dźwięk wysokiej jakości przy minimalnych opóźnieniach czasowych. Dzięki temu słuchanie muzyki, granie w gry lub oglądanie filmu staje się przyjemnością. 

Słuchawki możemy połączyć  jednocześnie z 2 urządzeniami takimi jak komputer i smartfon i łatwo przełączać się między nimi. 

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE

Doskonała jakość dźwięku z funkcją redukcji szumów i bardzo stabilnym połączeniem Bluetooth.

Słuchawki UX3000 został zaprojektowane tak, aby zmaksymalizować charakterystykę akustyczną samego przetwornika, w pełni wykorzystując know-how firmy dotyczącej najnowszych technologii dynamicznego projektowania przetworników. 

UX3000 jest wyposażony w zupełnie nowy przetwornik premium, który wymaga tylko nieznacznej korekcji wysokich częstotliwości za pomocą korektora, co zapewnia komfortową i naturalną jakość dźwięku. 

Dzięki wyraźnym, precyzyjnym szczegółom i bogatej, ekspansywnej scenie dźwiękowej, przy zapewnieniu doskonałej wydajności redukcji szumów słuchawki prezentują idealną jakość dźwięku dla koneserów.

1069_ext_08_en_0.jpg

Wykończenie premium shibo

Powłoka z subtelną teksturą shibo* zapewnia piękną powierzchnię, która jest odporna na zabrudzenia i odciski palców, zapewniając luksusowy wygląd.
*Shibo to stare japońskie słowo oznaczające zmarszczki na powierzchni papieru lub skóry

1069_ext_08_en_1.jpg

Hybrydowa redukcja szumów.

Hybrydowy system aktywnej redukcji szumów obejmuje dwa mikrofony w każdym nauszniku. Jeden zbiera sygnał szumu z zewnątrz obudowy, a drugi zbiera sygnał audio dobiegający z przetwornika. UX3000 analizuje próbki głosu zebrane z obu mikrofonów i generuje bardzo dokładne sygnały przeciwhałasowe, które skutecznie usuwają hałas otoczenia. Możemy delektować się muzyką w spokoju, pomimo hałasów zewnętrzych takich jak odgłosy pociągu, samochodu lub samolotu.

* Funkcja redukcji szumów może być używana także wtedy, gdy muzyka nie jest odtwarzana.

Budowa hybrydowego mechanizmu redukcji szumów.

1. Mikrofon (czujnik) zbiera i analizuje hałas otoczenia. Czujnik znajduje się zarówno po zewnętrznej jak i wewnętrznej części, co pozwala na lepszą analizę hałasu. Oprócz hybrydowej redukcji szumu czujniki te umożliwiają dokładniejszą analizę szumu.

2. Słuchawki analizują kształt fali otaczającego hałasu a głośnik jednostki głównej emituje charakterystyczny dźwięk o odwróconym kształcie fali.

3. Hałas z zewnątrz zostaje wyciszony

1069_ext_08_en_2.jpg
1069_ext_09_en_2.jpg
1069_ext_10_en_2.jpg

Klarowność dźwięków sprzyja pracy zdalnej.

Wysokowydajny mikrofon ułatwia wykonywanie połączeń i telepracy podczas konferencji internetowych. Możemy także rozmawiać korzystając z funkcji redukcji szumów, aby wyraźnie słyszeć głos drugiej osoby, jednocześnie eliminując hałas otoczenia.

1069_ext_08_en_3.jpg

Kodek aptX™ Low Latency zapewnia doskonałą jakością dźwięku i stabilne połączenie.
Oprócz kodeków SBC i AAC, słuchawki UX3000 obsługują również aptX™ Low Latency, co zapewnia doskonałą stabilność połączenia i wyborną jakość dźwięku.UX3000 są kompatybilne z szeroką gamą modeli, w tym z iPhonem i Androidem, dzięki prostemu i łatwemu parowaniu.

1069_ext_08_en_4.jpg

Mechanizm obudowy Multifit zapewnia idealne dopasowanie.
Obudowę można obracać w górę i w dół oraz w lewo i w prawo, aby dopasować ją do różnych kształtów głowy. Przylega ona dobrze do uszu, szczególnie z tyłu, gdzie łatwo o słabe dopasowanie. Pady charakteryzują się niewielkim stopniem odkształcenia - zapobiega to zmęczeniu nawet przy długich odsłuchach.

1069_ext_08_en_5.jpg

Maksymalny czas odtwarzania muzyki to 35 godz.
Maksymalny czas odtwarzania muzyki do 35 godzin na jednym pełnym naładowaniu.

1069_ext_08_en_6.jpg

Możliwość połączenia przewodowego.
UX3000 można łatwo przekształcić w słuchawki przewodowe, gdy bateria wyczerpie się, po prostu podłączając słuchawki za pomocą dołączonego przewodu audio.

1069_ext_08_en_7.jpg

Słuchawki zostały zaprojektowane tak aby można było je wygodnie złożyć do kompaktowych rozmiarów Słuchawki można złożyć do kompaktowych rozmiarów i są wygodne do przenoszenia. W zestawie znajduje się miękki pokrowiec, który delikatnie chroni je przed zarysowaniami podczas transportu.

1069_ext_08_en_8.jpg

Połączenie wielopunktowe
Słuchawki UX3000 obsługują połączenia wielopunktowe. Oznacza to, że użytkownicy mogą jednocześnie połączyć dwa urządzenia przez Bluetooth, np. słuchając muzyki na jednym i odbierając połączenia na drugim.

221005_P-page_UX3000_SP_B_14.jpg

Dwa warianty kolorystyczne: biel i czerń

DSC09150_3.jpg
bottom of page