190913_ag-website-design_other-12.png

ag to marka założona przez firmę final Inc., która jest również właścicielem japońskiej marki audio, final. Zainspirowana starym japońskim słowem „arigatakimono”, nazwa marki ag ma znaczenie jedyne w swoim rodzaju lub uznanie. Wykorzystując doświadczenie i wiedzę zdobytą podczas opracowywania kontraktów i produkcji dla głównych marek w ciągu ostatnich 50 lat, podstawą ag jest tworzenie wyjątkowych produktów w przystępnych cenach.

1/3
AG-WHP01K to bezprzewodowe słuchawki o doskonałym dźwięku, stabilnym połączeniu i łatwe w użyciu. Są one zaliczane do serii K, której celem jest zapewnienie jakości dźwięku, która zaspokoiłaby potrzeby audiofilów. AG-WHP01K to pierwszy produkt słuchawkowy wyprodukowany pod marką ag. Słuchawki wyposażone są w hybrydowy system redukcji szumów, zapewniają wysokiej jakości dźwięk z bogatą sceną dźwiękową, którą łatwo uznać za najlepszy wybór wśród produktów w tej samej kategorii i przedziale cenowym
1/6
COTSUBU” jest następcą „TWS03R”, który od czasu premiery w grudniu 2019 r. jest hitem, jest lżejszy i bardziej kompaktowy, ze znacznym ulepszeniem od podstawowej wydajności do użyteczności. Ważące zaledwie 3,5 g z każdej strony, „COTSUBU” to najmniejsze i najlżejsze słuchawki w tej serii. Słuchawki są całkowicie bezprzewodowe i obsługują dotyk, dzięki czemu są bardzo łatwe w użyciu. Jego maleńki korpus wygodnie mieści się w każdym kanale słuchowym.
1/2
ag TWS04K jest dostrojony przez japońską markę high-end audio, zapewniając ostateczną, obiecującą jakość dźwięku o wysokiej wierności i można go łatwo uznać za najlepsze rozwiązanie bezprzewodowe dla prawdziwych audiofilów. ag TWS04K jest przeznaczony dla audiofilów. Łącząc wysokiej jakości przetwornik z wyrafinowaną strukturą wewnętrzną i doświadczeniem końcowym w zakresie dźwięku high-end, TWS04K obiecuje jakość dźwięku Hi-Fi. Etui jest wyposażone w baterię o dużej pojemności, która może w pełni naładować słuchawki 20 razy, zanim będzie wymagać ładowania, co zapewnia 180 godzin odtwarzania muzyki. Słuchawki posiadają stopień ochrony IPX7. ag TWS04K doskonale sprawdza się nawet podczas ulewy czy najintensywniejszego treningu.
1/4
„TWS08R” to najmniejszy i najlżejszy kompaktowy typ w serii. Korpus główny można obsługiwać za pomocą czujnika dotykowego. Ponadto jest kompatybilny z IPX4, który jest wodoodporny, odpowiedni do codziennego życia. Korpus słuchawki przybiera kształt, który ściśle przylega do kanału słuchowego, zapewniając dobrą izolację dźwięku.