top of page

 E 3000

     Słuchawki dynamiczne, typ dokanałowy

 

 

 

Projekt dźwiękowy tych słuchawek opiera się na zagadanieniach z dziedzin zarówno psychologii jak i inżynierii dźwięku. Cechy charakterystyczne to wysoka jakość brzmienia wyrażająca się w szczegółach, neutralność i ogromna muzykalność.

 

Filozofia dźwięku tych słuchawek opiera się na wynikach badań z obszaru psychologii oraz na najnowszych osiągnięciach z dziedziny inżynierii dźwięku. W projekcie zrezygnowyno ze standardowego dostrajania słuchawek, polegającego na wyeksponowyniu pewnej części pasma wysokich tonów, ponieważ powoduje to zagłuszenia i w efekcie nieuchwytność pozostałach aspektów dźwiękowych. Postanowiono zastosować wysoką rozdzielczość oraz wprowadzić szeroką scenę muzyczną. W efekcie uzyskano ogromną harmonię pomiędzy niskimi i wysokimi tonami oraz poczucie rozpościerania się muzyki jak w hali koncertowej.

Słuchawki E3000 to neutralność brzmienia, to słuchawki, które nie tylko robią wrażenie przy pierwszym zetknięciu lecz  nabierają walorów wraz z użytkowaniem.

E 3000

FI-E3DS 

stal nierdzewna, wypolerowane na wysoki połysk

6,4 mm dynamiczny
100dB/mW

16 Ω
1.2 m
10 g

 

Dane techniczne
                   

Nazwa produktu  Kod produktu     Obudowa            

 

Przetwornik         Czułość                 Impedancja         Dł. przewodu       Waga                      

Oryginalny mechanizm wahadłowych gumek

Konstrukcja obudowy pozwala na swobodny ruch gumek w lewo lub prawo, dzięki czemu wyjątkowo łatwo i precyzyjnie o idealne ułożenie słuchawek w kanale usznym.

     ruch

wahadłowy

błona

bębenkowa

kanał uszny

Mechanizm wahadłowych gumek

final ink   since 1974

bottom of page