top of page

 E 2000

     Słuchawki dynamiczne, typ dokanałowy

 

 

 

Projekt dźwiękowy tych słuchawek opiera się na zagadanieniach z dziedzin dosyć odległych: zarówno psychologii jak i inżynierii dźwięku.

Cechy charakterystyczne to wysoka jakość, muzykalność a zarazem klarowność przekazywanych dźwięków.

 

Filozofia dźwięku tych słuchawek opiera się na wynikach badań z obszaru psychologii oraz na najnowszych osiągnięciach z dziedziny inżynierii dźwięku. W projekcie zrezygnowyno ze standardowego dostrajania słuchawek, polegającego na wyeksponowyniu pewnej części pasma wysokich tonów, ponieważ powoduje to zagłuszenia i w efekcie nieuchwytność pozostałach aspektów dźwiękowych. Dzięki temu w słuchawkach E2000 słyszymy wyjątkowo klarowne dźwięki. Dodatkowo lekko podkreślone wysokie tony przenoszą nas w świat realistycznej sceny muzycznej, jak gdyby przed nami rozpościerała się scena.

Słuchawki E2000 robią wrażenie nie tylko przy pierwszym zetknięciu lecz nabierają walorów wraz z użytkowaniem. Prezentują wysoką jakość i muzykalność, pozwalają cieszyć się muzyką dowoli.

Dane techniczne
                   

Nazwa produktu  Kod produktu     Obudowa            

 

Przetwornik         Czułość                 Impedancja         Dł. przewodu       Waga      

E 2000

FI-E2DAL 

aluminium, wykończenie techniką anodowania

6,4 mm dynamiczny
102 dB/mW

16 Ω
1.2 m
12 g

Oryginalny mechanizm wahadłowych gumek

Konstrukcja obudowy pozwala na swobodny ruch gumek w lewo lub prawo, dzięki czemu wyjątkowo łatwo o precyzyjnie i idealne ułożenie słuchawek w kanale usznym.  Dźwięki w sposób bardzo bezpośredni przenoszone są do błony bębenkowej, zyskując na klarowności. 

     ruch

wahadłowy

błona

bębenkowa

kanał uszny

Mechanizm wahadłowych gumek

final ink   since 1974

bottom of page