top of page
1069_ext_01_en_0.jpg

UX3000

 Pierwsze bezprzewodowe słuchawki nauszne marki Final z aktywną redukcją szumów, opracowane szczegółowo przez ekspertów audio pod kątem najlepszej jakości dźwięku 

UX3000 to pierwsze bezprzewodowe słuchawki nauszne z aktywną redukcją szumów z hybrydową metodologią ich redukcji.

Dostępne na rynku słuchawki wyposażone w funkcję redukcji szumów zazwyczaj emitują specjalny dźwięk elektroniczny z przetwornika (głośnika) w rytm odtwarzanej muzyki lub głosu, który ma eliminować hałas zewnętrzny. Niestety ma to niekorzystny wpływ na jakość dźwięku. Aby temu zaradzić większość produktów jest wyposażona w  korektor programowy, który wzmacnia niskie częstotliwości. To rozwiązanie ma jednak niekorzystny wpływ na jakość dźwięku, którego ogólna charakterystyka staje się nienaturalna.

W przeciwieństwie do takich projektów, w słuchawkach UX3000 udoskonalono właściwości akustyczne samego przetwornika. UX3000 jest wyposażony w zupełnie nowy przetwornik, który wymaga tylko niewielkiej korekcji wysokich częstotliwości. Ten model premium zapewnia doskonałą wydajność redukcji szumów i zapewnia najwyższą jakość dźwięku docenianą przez znawców. 

 

Z funkcji redukcji szumów można korzystać nawet wtedy gdy nie słuchamy muzyki. Włączając tę funkcję w dowolnym momencie, słuchawki stają się dźwiękoszczelnymi nausznikami, co w połączeniu z funkcją mikrofonu daje możliwości wykonywania wygodnych połączeń. 

Oprócz SBC i AAC, słuchawki UX3000 obsługują aptX™ Low Latency, kodek o niskim opóźnieniu, który zapewnia dźwięk wysokiej jakości przy minimalnych przerwach i opóźnieniach czasowych. Dzięki temu słuchanie muzyki, granie w gry lub oglądanie filmu staje się przyjemnością. 

Słuchawki możemy połączyć  jednocześnie z 2 urządzeniami takimi jak komputer i smartfon i łatwo przełączać się między nimi. 

 

 

 

 

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE

 

Doskonała jakość dźwięku z funkcją redukcji szumów i bardzo stabilnym połączeniem Bluetooth

Słuchawki UX3000 został zaprojektowane tak, aby zmaksymalizować charakterystykę akustyczną samego przetwornika, w pełni wykorzystując know-how firmy dotyczącej najnowszych technologii dynamicznego projektowania przetworników.

UX3000 jest wyposażony w zupełnie nowy przetwornik premium , który wymaga tylko nieznacznej korekcji wysokich częstotliwości za pomocą korektora, co zapewnia komfortową i naturalną jakość dźwięku. 

Dzięki wyraźnym, precyzyjnym szczegółom i bogatej, ekspansywnej scenie dźwiękowej, przy zapewnieniu doskonałej wydajności redukcji szumów słuchawki prezentują idealną jakość dźwięku dla koneserów.

1069_ext_08_en_0.jpg

  Wykończenie premium shibo

Powłoka z subtelną teksturą shibo* zapewnia piękną powierzchnię, która jest odporna na zabrudzenia i odciski palców, zapewniając luksusowy wygląd.

*Shibo to stare japońskie słowo oznaczające zmarszczki na powierzchni papieru lub skóry

1069_ext_08_en_1.jpg

Hybrydowa redukcja szumów

Hybrydowy system aktywnej redukcji szumów obejmuje dwa mikrofony w każdym nauszniku. Jeden zbiera sygnał szumu z zewnątrz obudowy, a drugi zbiera sygnał audio dobiegający z przetwornika. UX3000 analizuje próbki głosu zebrane z obu mikrofonów i generuje bardzo dokładne sygnały przeciwhałasowe, które skutecznie usuwają hałas otoczenia. Zapewnia to czerpanie radości z muzyki w spokoju, pomimo hałasów zewnętrzych takich jak odgłosy pociągu, samochodu lub samolotu.

* Funkcja redukcji szumów może być używana także wtedy, gdy muzyka nie jest odtwarzana. 

Budowa hybrydowego mechanizmu redukcji szumów

1. Mikrofon (czujnik) zbiera i analizuje hałas otoczenia. Czujnik znajduje się zarówno po zewnętrznej jak i wewnętrznej części, co pozwala na lepszą analizę hałasu. Oprócz hybrydowej redukcji szumu czujniki te umożliwiają dokładniejszą analizę szumu.

210225_ag-web_img_new-product.png
czujnik hybrydowy
zewnętrzny
wewnętrzny
analiza
fala hałasu

1. Słuchawki analizują kształt fali otaczającego hałasu a głośnik jednostki głównej emituje charakterystyczny dźwięk o odwróconym kształcie fali.

210225ag-web_img_new-product.png

czujnik zewnętrzny

czujnik wewnętrzny

głośnik

analiza

fala o przeciwnej charakterystyce

3. Hałas z zewnątrz zostaje wyciszony 

210225ag-web_img_new-product4.png

wyciszenie hałasu

fala  przeciwna 

fala hałasu

Klarowność dźwięków sprzyja pracy zdalnej

  Wysokowydajny mikrofon ułatwia wykonywanie połączeń i telepracy podczas konferencji internetowych. Możemy także rozmawiać korzystając z funkcji redukcji szumów, aby wyraźnie słyszeć głos drugiej osoby, jednocześnie eliminując hałas otoczenia.

1069_ext_08_en_3.jpg

Kodek aptX™ Low Latency zapewnia doskonałą jakością dźwięku i stabilne połączenie

Oprócz kodeków SBC i AAC, słuchawki UX3000 obsługują również aptX™ Low Latency, co zapewnia doskonałą stabilność połączenia i wyborną jakość dźwięku.

UX3000 są kompatybilne z szeroką gamą modeli, w tym z iPhonem i Androidem, dzięki prostemu i łatwemu parowaniu.

1069_ext_08_en_4.jpg

Mechanizm obudowy Multifit zapewnia idealne dopasowanie

 Obudowę można obracać w górę i w dół oraz w lewo i w prawo, aby dopasować ją do różnych kształtów głowy. Przylega ona dobrze do uszu, szczególnie z tyłu, gdzie łatwo o słabe dopasowanie. Pady charakteryzują się niewielkim stopniem odkształcenia - zapobiega to zmęczeniu nawet przy długich odsłuchach.

1069_ext_08_en_5.jpg

Maksymalny czas odtwarzania muzyki to 35 godz

Maksymalny czas odtwarzania muzyki do 35 godzin na jednym pełnym naładowaniu.

1069_ext_08_en_6.jpg

Możliwość połączenia przewodowego

UX3000 można łatwo przekształcić w słuchawki przewodowe, gdy bateria wyczerpie się, po prostu podłączając słuchawki do prądu za pomocą dołączonego przewodu audio.

1069_ext_08_en_7.jpg

Słuchawki zostały zaprojektowane tak aby można było je wygodnie złożyć do kompaktowych rozmiarów

 Słuchawki można złożyć do kompaktowych rozmiarów i są wygodne do przenoszenia. W zestawie znajduje się miękki pokrowiec, który delikatnie chroni je przed zarysowaniami podczas transportu.

1069_ext_08_en_8.jpg

Połączenie wielopunktowe

Słuchawki UX3000 obsługują połączenia wielopunktowe. Oznacza to, że użytkownicy mogą jednocześnie połączyć dwa urządzenia przez Bluetooth, np słuchając muzyki na jednym i odbierając połączenia na drugim.

1069_ext_01_en_0.jpg

OPIS

Kod produktu                             FI-UX3DPL

Rodzaj transmisji                      Bluetooth 5.0 

Pasmo przenoszenia                20Hz-20KHz

Obsługiwane kodeki                SBC, AAC, aptX, aptXLL      

Obsługiwane profile audio       HFP, HSP, A2DP, AVRCP  

Czas odtwarzania muzyki        ANC on: 25godz,  ANC off: 35 godz

Ciągły czas czuwania               400 godz

Czas ładowania                          2,5 godz

Pojemność baterii                      700 mAh

Akcesoria

Pokrowiec

Kabel ładujący USB typu C

 Analogowy kabel audio z wtyczką 3,5 mm

PODSTAWY UŻYTKOWANIA

Słuchawki

 

Włączanie zasilania

Naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania przez 3 sekundy, aby włączyć słuchawki z komunikatem „Power ON”. Wskaźnik stanu Bluetooth/ANC miga naprzemiennie na czerwono i niebiesko, a słuchawki automatycznie przejdą w tryb parowania urządzenia.

 

Wyłączanie

Gdy wyłączymy zasilanie, wskaźnik stanu Bluetooth/ANC zaświeci się na czerwono i zgaśnie.

Funkcja ANC (aktywna redukcja szumów)

Naciśnij i przytrzymaj przycisk ANC przez 2 sekundy, aby aktywować funkcję ANC na 2 sposoby, w zależności od sytuacji. Gdy słuchawki są włączone: ogłaszany jest komunikat „Wyciszanie szumów” a wskaźnik stanu Bluetooth/ANC naprzemiennie miga na niebiesko i zielono w regularnych odstępach czasu. Gdy słuchawki są wyłączone: wskaźnik stanu Bluetooth/ANC świeci na zielono.

 

Wyłączanie funkcji ANC 

Naciśnij i przytrzymaj przycisk przez 2 sekundy, aby wyłączyć funkcję ANC na 2 sposoby, w zależności od stanu słuchawek. Gdy słuchawki są włączone: usłyszysz „off” i zielone światło na wskaźniku stanu Bluetooth/ANC zgaśnie. Gdy słuchawki są wyłączone: zielone światło wskaźnika stanu Bluetooth/ANC gaśnie.

 

*Stan funkcji ANC

 Gdy słuchawki są wyłączone, można łatwo sprawdzić za pomocą wskaźnika stanu Bluetooth/ANC. Świeci się na zielono: funkcja ANC włączona Off: nie świeci - funkcja ANC wyłączona.

Parowanie urządzenia

 Przy włączonej funkcji Bluetooth wybierz „UX3000” z listy urządzeń.

Parowanie powiodło się, jeśli wyświetlany jest komunikat „UX3000 Connected”.

1069_ext_61_en_0.jpg

Zobacz ofertę

1069_ext_01_en_0.jpg
bottom of page