top of page

F 4100

final audio design

Cechy charakterystyczne

Filigranowa obudowa minimalizuje dystans pomiędzy przetwornikiem a błoną bębenkową

Obudowa słuchawek F4100 w kolorze czarnym wykonana jest z utwardzonego stopu magnezu i aluminium z wykończeniem techniką anodowania. Jest bardzo wąska i daje wiele możliwości kierowania dźwiękiem. Łatwo zmieniać jej pozycję w kanale usznym, układać bliżej lub dalej bębenków słuchowych. Dodatkowo dostosowanie dźwięku do naszych preferencji ułatwiają różne  gumki oraz zmiana ich pozycji. Przykładowo naciągając je na obudową ich otwór zbliża się do otworu obudowy i muzyka dobiega do nas w sposób bardzo bezpośredni.

Pojedyńczy przetwornik armaturowy zapewniający szerokie pasmo przenoszenia

W serii F zastosowano na nowo zaprojektowany pojedyńczy miniaturowy przetwornik zapewniający szerokie pasmo przenoszenia.

Czarna obudowa ze stopu magnezu i aluminium

Obudowa wykonana jest z utwardzonego stopu magnezu i aluminium. Zewnętrzna powłoka zabezpieczona została techniką anodowania (powierzchniowa obróbka metali polegająca na elektrolitycznym wytworzeniu wastwy tlenku w celu jej zabezpieczenia mechanicznego, antykorozyjnego oraz w celach estetycznych). 

Dwa rodzaje gumek do wyboru

Słuchawki wyposażone są w gumki silikonowe w 5 rozmiarych oraz pianki w 3 rozmiarach. Stopień dopasowania gumek ma ogromny wpływ na jakość słyszanych niskich tonów oraz na pogłębienie izolacji dźwiękowej. W szczególności pianki zapewniają dobrą izolację od zewnętrznych odgłosów.

 Złącze MMCX oraz przewód OFC pokryty srebrem

Złącze MMCX to produkt szwajcarski najwyższej jakości.

Przewód z możliwością odpinania jest wykonany z najczystszej jakości miedzianego OFC. 

W powłoce zewnętrznej  użyto materiału PVC kładąc nacisk na giętkość. Całość ma imitować sznur oraz zminimalizować efekt mikrofonowy.

 

bottom of page